olej - lepenka
signováno:
88 x 118 / 68 x 98 cm
vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 100 Kč
30. 10. 2022
olej - plátno
signováno:
170 x 130 cm
TOP stav, bez poškození
datováno 2013-19
hyperrealizmus
vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
30. 10. 2022
signováno:
62 x 93 / 97 x 124
japonský ruční papír
pasparta, sklo, nově rámováno
vyvolávací cena:
105 000 Kč
0 Kč
28. 02. 2022
Grafika
signováno:
30 x 22 cm
grafický list 7/40
suchá jehla, ruční papír
2006
vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
28. 02. 2022
signováno:
24 x 20 / 50 x 38
vytištěno autorem
datováno 2005
vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
28. 02. 2022
olej - plátno
signováno:
55 x 75 / 40 x 60 cm
signatura s datací 89,
motiv na řece Moravě, Uherský Ostroh
rám místy oděrky
vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
28. 02. 2022
olej
signováno:
54 x 74 / 50 x 70 cm
signatura J.Kosík s datací ´87
rám škrábance praskliny, malba místy škrábanec
vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
28. 02. 2022
olej - plátno
signováno:
55 x 80 / 57 x 82 cm
signatura nečitelná, rám viz foto
vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
28. 02. 2022
litografie
signováno:
52 x 42 / 27 x 21 cm
limitovaná 4/200 se signaturou
adjustováno, zaskleno
vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
28. 02. 2022
litografie
signováno:
56 x 52 / 80 x 73
autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno
vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 600 Kč
31. 01. 2022