kresba
signováno:
41 x 58 / 58 x 74 cm
zaskleno, s paspartou, signováno s dedikací
rám místy oděrek, pasparta odpovídá stáří
vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč
19. 12. 2021
kresba
signováno:
40 x 56 / 55 x 71 cm
rám místy oděrky, stav pasparty odpovídá stáří díla
vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
19. 12. 2021
signováno:
25 x 13 / 45 x 32cm
1969, č. 9 / 200
dřevoryt
rám původní, poškozen
vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
19. 12. 2021
olej - plátno
signováno:
66 x 79 / 55 x 66 cm
stav malby viz.foto
vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
30. 11. 2021
litografie
signováno:
11 x 8 / 32 x 25 cm
barevná litografie s datací 1996, zaskleno s paspartou
vyvolávací cena:
150 Kč
150 Kč
31. 08. 2021
Olej - plátno
signováno:
62 x 76 cm
rozměr plátna 44 x 57 cm
oděrky na rámu
vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
31. 08. 2021
olej - plátno
signováno:
59 x 88 / 45 x 74 cm
malba místy škábanec, rám semtam škrábanec
vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
31. 08. 2021
olej - plátno
signováno:
130 x 145
s datací ´96; adjustováno
vyvolávací cena:
12 500 Kč
13 000 Kč
31. 07. 2021
olej
signováno:
64 x 84 / 48 x 68
vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
30. 06. 2021
olej - karton
signováno:
57 x 68 / 43 x 53
signováno V. Kohout s datací 1918
původní rám sem tam oděrek
vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
30. 06. 2021