tempera
signováno:
48 x 40 / 64 x 55
vyvolávací cena:
21 000 Kč
21 000 Kč
30. 06. 2021
olej - plátno
signováno:
92 x 107 / 56 x 68
zlacený dřevěný rám, praskliny, úlomky
malba v jednom místě poškozena
vyvolávací cena:
22 000 Kč
0 Kč
31. 05. 2021
olej - plátno
signováno:
59 x 79 / 80 x 100 cm
rám poškozen
vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
30. 04. 2021
signováno:
25 x 18 / 42 x 32
pasparta - olep - sklo
č. 24 / 50
vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
30. 04. 2021
olej - plátno
signováno:
98x68 / 118x88 cm
Wilde Kaiser, podle námětu z Kaiser Gebirge, Kaiserkopf (2159 m/nm)
malba sem tam oděrek, prasklina ...viz foto
vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
31. 03. 2021
olej - plátno
signováno:
84 x 74 / 65 x 55
rám místy oděrěk a prasklina
vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
31. 03. 2021
Olej - plátno
signováno:
105 x 120 cm
rám poškozen viz foto
vzadu osobní věnování autorky
vyvolávací cena:
28 000 Kč
28 000 Kč
31. 03. 2021
olej - strukturovaný
signováno:
60 x 80 / 69 x 89 cm
kombinovaná technika + olej
vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
31. 03. 2021
Olej - plátno
signováno:
60 x 70 cm
signováno V.B.50
malba i plátno s poškozením
vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
31. 03. 2021
signováno:
10 x 16 / 34 x 43 cm
suchá jehla, monogram
pasparta, sklo
vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
14. 02. 2021