signováno:
87 x 100 cm
olej na plátně z roku 1922
rozměr s rámem 100 x 113 cm
signováno i datováno - Šil.22
drobná poškození rámu viz.foto
vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
31. 01. 2021
olej - strukturovaný
signováno:
61 x 66 / 80 x 75 cm
s datací ´45, rám místy prasklina
vyvolávací cena:
32 000 Kč
32 000 Kč
31. 01. 2021
olej
signováno:
51 x 69 / 59 x 77
vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
31. 01. 2021
olej - plátno
signováno:
74 x 60 / 48 x 69
rám není původní
vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
31. 01. 2021
Akryl
signováno:
70 x 85 cm
vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
31. 01. 2021
olej - plátno
signováno:
87 x 75 / 70 x 58 cm
malba místy oděrek, flíčky
vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
31. 01. 2021
olej - plátno
signováno:
70 x 50 cm
bez adjustace, autorské razítko
vyvolávací cena:
28 000 Kč
29 000 Kč
31. 01. 2021
linoryt
signováno:
25 x 15 cm
kolorovaný linoryt, datace ´18
adjustace rám v rámu
vyvolávací cena:
28 000 Kč
29 000 Kč
15. 12. 2020
signováno:
19 x 25 / 33 x 39
č. 34 / 100
pasparta + olep
vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč
30. 11. 2020
olej - karton
signováno:
50 x 60 / 64 x 73 cm
datováno 1957
rám místy oděrky a praskliny
vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
30. 11. 2020