olej - plátno
signováno:
84 x 114 / 64 x 94 cm
datováno 58
malba odpovídá stáří, rám místy oděrky a praskliny
vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
31. 08. 2020
Olej - plátno
signováno:
79 x 96 cm
rám poškozený
vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
31. 08. 2020
sochařská díla
signováno:
výška 77 cm
signováno, datováno Navrátil ´84
materiál - sádra
místy oděrek, stav odpovídá stáří díla
vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
31. 08. 2020
olej - plátno
signováno:
49 x 64 cm
1951
rám 64 x 79 cm, oděrky, odpovídá stáří
vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
31. 08. 2020
Olej - karton
signováno:
37 x 55 cm
datováno 1937
vzadu popis díla a věnování rukou autora
rám poškozen
vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
30. 07. 2020
signováno:
63 x 63 / 87 x 85 cm
TOP stav
vyvolávací cena:
19 000 Kč
21 000 Kč
30. 06. 2020
olej - lepenka
signováno:
94 x 54 cm
TOP stav
vyvolávací cena:
28 000 Kč
0 Kč
30. 06. 2020
olej - lepenka
signováno:
83 x 78 / 99 x 93
oděrky na rámu
vyvolávací cena:
15 800 Kč
16 300 Kč
31. 05. 2020
signováno:
61 x 51 / 86 x 75
strukturovaný olej
vyvolávací cena:
48 800 Kč
48 800 Kč
07. 05. 2020
litografie
signováno:
85 x 62 / 103 x 75
doatováno 1981
barevná litografie č 51 / 70
vyvolávací cena:
28 000 Kč
0 Kč
30. 04. 2020