Akvarel
signováno:
32 x 49 cm
akvarel
datováno 2002
rozměr s rámem 50 x 65 cm
vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
30. 04. 2020
olej - lepenka
signováno:
56 x 47 / 70 x 60 cm
vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
31. 03. 2020
olej - plátno
signováno:
78 x 64 cm
1947
vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
31. 03. 2020
akryl - plátno
signováno:
vzadu
90 x 90 cm
vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
31. 03. 2020
signováno:
14 x 9 cm
rám 31 x 23 cm, původní, oděrky
paspartováno, zaskleno
vyvolávací cena:
300 Kč
700 Kč
31. 03. 2020
Kombinovaná technika
signováno:
33 x 26 cm
rozměr s rámem 39 x 31,5 cm
rozměr samotné grafiky 21 x 15 cm
vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
31. 03. 2020
Kombinovaná technika
signováno:
39 x 43 cm
sololit
vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
31. 03. 2020
signováno:
70 x 70 cm
2004 datováno
vyvolávací cena:
21 000 Kč
22 000 Kč
29. 02. 2020
tempera
signováno:
32 x 39 cm
rám 60 x 66 cm
pasparta poškozena, rám místy praskliny i oděrky
vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
29. 02. 2020
olej - plátno
signováno:
80 x 60 cm
1967
malba místy oděrky
vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
29. 02. 2020