vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
15 525 Kč
31. 03. 2021
16
olej - plátno
signováno:
98x68 / 118x88 cm
Wilde Kaiser, podle námětu z Kaiser Gebirge, Kaiserkopf (2159 m/nm)
malba sem tam oděrek, prasklina ...viz foto
Kč |
31. 03. 2021 20:45 |
12 500 Kč |
31. 03. 2021 20:45 |
12 000 Kč |
31. 03. 2021 20:42 |
11 500 Kč |
31. 03. 2021 20:41 |
11 000 Kč |
31. 03. 2021 20:38 |
10 500 Kč |
31. 03. 2021 20:38 |
10 000 Kč |