vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
6 831 Kč
31. 08. 2020
12
olej - plátno
signováno:
84 x 114 / 64 x 94 cm
datováno 58
malba odpovídá stáří, rám místy oděrky a praskliny
Kč |
31. 08. 2020 16:42 |
5 500 Kč |
31. 08. 2020 16:42 |
5 000 Kč |
31. 08. 2020 16:42 |
4 900 Kč |
31. 08. 2020 16:42 |
4 800 Kč |
31. 08. 2020 12:22 |
4 700 Kč |
31. 08. 2020 11:14 |
4 600 Kč |