vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
1 987 Kč
31. 10. 2020
2
signováno:
51 x 54 / 29 x 34
orig.dřevoryt
původní rám místy poškozen, zaskleno
Kč |
31. 10. 2020 19:15 |
1 600 Kč |
31. 10. 2020 19:14 |
1 500 Kč |