vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 600 Kč
8 197 Kč
31. 01. 2022
3
litografie
signováno:
56 x 52 / 80 x 73
autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno
Kč |
31. 01. 2022 19:29 |
6 600 Kč |
31. 01. 2022 19:28 |
6 100 Kč |
30. 01. 2022 14:00 |
5 600 Kč |