sochařská díla
signováno:
výška 77 cm
signováno, datováno Navrátil ´84
materiál - sádra
místy oděrek, stav odpovídá stáří díla
31. 08. 2020 |
16:47:04 |
5 000 Kč |
+5 000 Kč |