litografie
signováno:
56 x 52 / 80 x 73
autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno
31. 01. 2022 |
19:29:50 |
6 600 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2022 |
19:28:00 |
6 100 Kč |
+500 Kč |
30. 01. 2022 |
14:00:35 |
5 600 Kč |
+5 600 Kč |