signováno:
87 x 100 cm
olej na plátně z roku 1922
rozměr s rámem 100 x 113 cm
signováno i datováno - Šil.22
drobná poškození rámu viz.foto
31. 01. 2021 |
20:35:21 |
8 500 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
20:32:43 |
8 000 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
20:32:25 |
7 500 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
20:32:25 |
7 000 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
20:32:09 |
6 500 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
20:32:09 |
6 000 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
20:28:19 |
5 500 Kč |
+500 Kč |
31. 01. 2021 |
13:04:57 |
5 000 Kč |
+5 000 Kč |